KROK 1.

Przed rozpoczęciem kursu zadzwoń do nas i umów się na badania lekarską, które odbywają się u nas w Centrum: ul. Świętokrzyska 18 lok 135 lub na Bemowie ul. Czumy 6a. Badania są bezpłatne.

KROK 2.

Z orzeczeniem lekarskim, jednym kolorowym zdjęciem do prawa jazdy o wymiarach 3,5 cm x 4,5 cm i dokumentem tożsamości udaj się to Urzędu – Wydział Komunikacji, właściwy dla miejsca zamieszkania dam otrzymasz PKK (Profil Kandydata na Kierowce)

KROK 3.

Dostarcz nam numer PKK :  sms 882 008 008 lub 882 812 882 , e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub osobiście do biura Świętokrzyska 18 lok 132 lub. Czumy 6a

KROK 4.

Rozpocznij zajęcia teoretyczne. Do wyboru są trzy rodzaje kursów ( teoria weekendowa, teoria wieczorowa, teoria poranna ). Na zajęciach otrzymasz od nas najnowsze materiały dydaktyczne 2019. Podręcznik oraz testy oline, płyta DVD

KROK 5.

Rozpocznij zajęcia praktyczne. Po ukończonej części teoretycznej, czas na 30 godzin jazd praktyczych ( jazdy ustalasz indywiduanie z Instruktorem)

KROK 6.

Zdaj egzaminy wewnętrzne: teoretyczny oraz praktyczny.

KROK 7.

Zapisz się na egzaminy państwowe do WORD.

Powodzenia :)

Back to top