Nasza ekipa 

Monika
Monika

Cześć Wam :) Nazywam się Monika. Mówią na mnie Pani z biura :) hmm pare słów o sobie.. Okey :) Moja praca to także moje hobby, dlatego jestem tak zaangażowana i precyzyjna w tym co robię dla Was - przyszłych kierowców oraz dla Naszej Kadry Instruktorskiej :) Na co dzień (zawodowo) interesuję się nowelizacją kodeksu o ruchu drogowym, a prywatnie uwielbiam podróże (te małe i duże). Zapraszam Was do biura na spotkanie ze mną, aby zapisać się do najlepszej Szkoły Jazdy pod słońcem. Pozdrawiam:)

Łukasz
Łukasz
Cześć z tej strony monitora Łukasz Kierzkowski, od 8 lat zawodowo zajmuje się ratowaniem życia w zespole ratownictwa medycznego oraz szkoleniem i edukacją. Na moich zajęciach nie posiedzisz zbyt długo, bo duży nacisk kładę na praktyczne szkolenie! zatem bądź gotów gasić pożary, ratować potracone ofiary wypadku i pracować w stresie. Prywatnie instruktor sportów walki.
Rafał
Rafał
Cześć! Jestem Rafał. Koledzy z pracy mówią na mnie Bronek :) A ten za mną to „Brzydal”, razem tworzymy zgrany zespół pod warunkiem, że w radiu nie gra Enej ;) Wtedy jak najszybciej zmieniamy stacje i jedziemy dalej. Praca jako instruktor jazdy jest moją wielką pasją. Tak, jestem wymagający, czasami potrafię opieprzyć, ale to tylko dla Waszego dobra. Zależy mi na Waszym sukcesie, i liczę na to, że Wam również na tym zależy. Dlatego nieważne, za którym razem zdacie egzamin, ważne żebyście wychodzili z "Brzydala" z myślą, że czegoś się nauczyliście. Jeżeli będziemy zmęczeni nauką Modlin jest niedaleko, a każdy chce sobie poszaleć 120 km/h, a ja nie mam nic przeciwko :) Pod warunkiem, że wrócimy cali do Warszawy. Do zobaczenia na Placu Wilsona!
Grzegorz
Grzegorz
Nazywam się Grzegorz Nisio. Jestem Instruktorem z wieloletnim stażem. Uczę teorii oraz praktyki kategorii: A, B i C. Swoją wiedzę zdobytą w ruchu drogowym staram się przekazać cierpliwie, a nawet czasem na wesoło :) W wolnej chwili lubię spać (jak na Nisia- przystało :) a hobby to RODOS - oczywiście to obok :P Pozdrawiam i zapraszam na kursy.
Ula
Ula
Hej, mam na imię Ula, jestem z Warszawy i mam prawo jazdy kilkanaście lat, a uprawnienia instruktorskie przynajmniej połowę tego czasu:) Nigdy nie byłam fanką motoryzacji i nigdy nie będę. Natomiast bardzo lubię jeździć samochodem, często podróżuję ( gdyż to moja pasja) i myślę, że dobrze przekazuję wiedzę i dobrze uczę :) Zwiedziłam już autem spory kawałek świata i nadal zamierzam kolekcjonować tego rodzaju doświadczenia :)Zwracam dużą uwagę na szczegóły i jestem perfekcjonistką, nie spieszę się i staram się tego samego nauczyć moich kursantów, spokoju w tym niespokojnym mieście, jakim jest Warszawa ;-)Oczywiście spokój nie oznacza braku dynamiki:) Pozdrawiam wszystkich gorąco i zachęcam do współpracy ze szkołą która posiada najlepszą kadrę w mieście! :D
Jacek
Jacek
Mam kilkunastoletnie doświadczenie jako instruktor jazdy. Posiadam także doświadczenie jako kierowca międzynarodowy kategorii C+E oraz D. Lubię dzielić się swoim doświadczeniem z kursantami i daje mi ogromną satysfakcję obserwowanie ich postępów. Z niekłamaną przyjemnością i otwartością zapraszam na jazdy ze mną, podczas których postaram się przygotować każdego z Państwa do bycia bezpiecznym kierowcą i efektywnego podejścia do egzaminu, którego efektem będzie zdobycie upragnionych uprawnień. P.S To właśnie Jacek zaopiekował się naszym Szarikiem.
Marek
Marek
Nazywam się Marek Wójcik. Instruktorem nauki jazdy jestem od bardzo dawna. Posiadam uprawnienia na wszystkie kategorie prawa jazdy – B, C, D, E. Od zawsze fascynowałem się motoryzacją, chciałem jeździć szybko i bez ograniczeń. Zdobyłem uprawnienia kierowcy ambulansu i przez kilka lat pracowałem w Pogotowiu Ratunkowym w Warszawie jako kierowca ambulansu. Widziałem wiele tragedii wynikających z nieprzestrzegania podstawowych zasad prawa o ruchu drogowym, bezmyślności i braku wyobraźni. W tym okresie uzyskałem uprawnienia instruktora nauki jazdy. Polubiłem to i w dalszym ciągu odczuwam ogromną satysfakcję z mojej pracy i robię wszystko aby moi kursanci jeździli bezpiecznie. W OSK "Expert" pracuję od siedmiu lat, w jednej z najlepszych szkół nauki jazdy w Warszawie :)
Darek
Darek
Cześć, jestem Darek Bolek. Krąży plota, że w dobrym ciele wielki duch. Czy to prawda? Ocenicie sami. Uczę Was jeździć od 10 lat. Pisać o sobie trudno, więc napiszę pokrótce: zdecydowanie i cierpliwość pozwala mi na "okiełznanie" i oswojenie nawet najtrudniejszych "przypadków". Rzeczowo i konkretnie dążę do tego, aby Was nauczyć swobodnego poruszania się autem po miejskiej dżungli.
Andrzej
Andrzej
Nazywam się Andrzej Wieluński. Od 11 lat jestem instruktorem nauki jazdy kat. B. Pracę swoją wykonuję solidnie i z pełnym zaangażowaniem. Dokładam wszelkich starań, aby kursanci czuli się pewnie i bezpiecznie podczas nauki jazdy. Wraz z moimi kursantami cieszę się z każdego zdanego egzaminu na prawo jazdy, jak również martwię się każdym negatywnym wynikiem. Dokładam wszelkich starań, aby moi kursanci byli w przyszłości odpowiedzialnymi kierowcami , którzy przestrzegają zasady ruchu drogowego. Moją drugą pasją, oprócz bycia instruktorem, jest wędkarstwo. Pozdrawiam wszystkich byłych , obecnych oraz przyszłych kursantów. Jeździjcie bezpiecznie:-)
Magda
Magda
Jestem Instruktorem od 5 lat. Zanim zdecydowałam się na ten zawód moją pasją była motoryzacja oraz pchanie się za kółko przy każdej możliwej okazji. Niestety praca w korpo nie dawała mi zbyt dużo możliwości jeżdżenia autem. Zdecydowałam się zostać Instruktorem przez moją córkę, chciałam aby była bezpieczna na drodze dlatego wkładam w naukę jazdy całe swoje serce :) Moim hobby jest pomidorówka z ryżem :P kiedy jej nie jem to jeżdżę motocyklem, Zapraszam na wykłady z teorii jak również szalone godziny jazd po polskich bezdrożach :) :*
Darek
Darek
Jestem cierpliwy i komunikatywny. Krzyki i nerwowa atmosfera w samochodzie nie sprzyjają przyswajaniu nowych umiejętności. Podczas jazd zwracam uwagę na błędy popełnione przez kursanta i objaśniam, jak właściwie zachować się, aby zdać egzamin na prawo jazdy. Jestem punktualny. Obcięcie każdej lekcji nawet o 5 minut powoduje, że zajęcia praktyczne z 30 godzin skracają się do 28 !
Jacek Barnicki
Jacek Barnicki

Back to top